Doç.Dr.Çetin Göksu Medya Siyaset Tv'nin Konuğu

ÖZEL HABER 15.01.2024 - 14:55, Güncelleme: 15.01.2024 - 14:55 12531+ kez okundu.
 

Doç.Dr.Çetin Göksu Medya Siyaset Tv'nin Konuğu

Do.Dr.Çetin Göksu Medya Siyaset Tv'de Hatice Topçu'nun ''Düşünce Ekseni'' programına konuk olarak katılacak.

Medya Siyaset Tv'de bu akşam yayınlanacak Düşünce Ekseni adlı programda Hatice Topçu soracak, Doç.Dr.Çetin Göksu yanıtlayacak. Programda ''TÜRK KENTLERİ TEHLİKEDE  Ve Afetsiz Kentler Modeli'' konuşulacak.  Türk kentleri neden tehlikede, bu felaketler neden kentlerde oluşuyor, gelecekte hangi felaketler bizi bekliyor. Bu felaketlere karşı hangi tedbirler alınmalı? Felaketleri önleyemeyen "İmar Planı modeli degişmeli mi?. Türk kentlerini felaketlerden koruyacak kent modeli hangisidir? Geleceğin Türk Kentleri Modeli  nasıl olmalı, hangi yeni planlama yaklaşımı kenti  felaketlerden koruyabilir?  Yerel seçimlerde neden önemli? Seçimlerde, oy verirken vatandaşlar neye dikkat etmeli. Hangi kadrolari secerlerse kent felaketlerini önleyebiler? Bu ve benzeri konuların tartışılacağı konular, kentlerde yaşayan yöneten bütün vatandaşları yakından ilgilendiriyor.
Do.Dr.Çetin Göksu Medya Siyaset Tv'de Hatice Topçu'nun ''Düşünce Ekseni'' programına konuk olarak katılacak.Medya Siyaset Tv'de bu akşam yayınlanacak Düşünce Ekseni adlı programda Hatice Topçu soracak, Doç.Dr.Çetin Göksu yanıtlayacak. Programda ''TÜRK KENTLERİ TEHLİKEDE  Ve Afetsiz Kentler Modeli'' konuşulacak. 

Türk kentleri neden tehlikede, bu felaketler neden kentlerde oluşuyor, gelecekte hangi felaketler bizi bekliyor. Bu felaketlere karşı hangi tedbirler alınmalı?

Felaketleri önleyemeyen "İmar Planı modeli degişmeli mi?. Türk kentlerini felaketlerden koruyacak kent modeli hangisidir? Geleceğin Türk Kentleri Modeli  nasıl olmalı, hangi yeni planlama yaklaşımı kenti  felaketlerden koruyabilir? 

Yerel seçimlerde neden önemli? Seçimlerde, oy verirken vatandaşlar neye dikkat etmeli. Hangi kadrolari secerlerse kent felaketlerini önleyebiler?

Bu ve benzeri konuların tartışılacağı konular, kentlerde yaşayan yöneten bütün vatandaşları yakından ilgilendiriyor.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.