Fedarasyon Ailesinden Avukat Hilal Gültepe Öztürk’e Muhteşem Doğum Günü Kutlaması

ÖZEL HABER 02.09.2023 - 22:28, Güncelleme: 03.09.2023 - 02:30 13146+ kez okundu.
 

Fedarasyon Ailesinden Avukat Hilal Gültepe Öztürk’e Muhteşem Doğum Günü Kutlaması

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Başkanı Ali Rıza Yıldız Avukat Hilal Gültepe Öztürk’e muhteşem bir doğum günü kutlaması düzenledi.

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız gazeteci Halil Öztürk’ün eşi  Avukat Hilal Gültepe Öztürk’’ün 35. Yaş günü için federasyon üyelerini bir araya getiren bir kutlama düzenledi. 1 Eylül Cuma günü Avukatlar Lokalinde gerçekleşen kutlamaya çok sayıda basın mensubu katıldı. Canlı müzik eşliğinde gerçekleşen organizasyonda fedarasyon üyeleri keyifli bir gece geçirdi. Başkan Ali Rıza Yıldız’ın Basını Birleştirici Gücü Başkan Ali Rıza Yıldız gecede bir konuşma yaparak Hilal Gültepe Öztürk’ün doğum günün kutlayarak birlik ve beraberlik mesajları verdi.  Ali Rıza Yıldız geceye katılan federasyon üyelerine teşekkür ettikten sonra ''Önümüzdeki aylarda hep birlikte daha güzel etkinlikler yaşayacağız. Sırada Azerbaycan var. Federasyon üyeleri olarak Azerbaycan'ı ziyaret edip basın camiasında fikir alışverişinde bulunacağız. Biz büyük bir basın ailesiyiz, bizlerin bütünlüğünü kimse bozamaz. Bizim alavere dalaverelerle işimiz olmaz. Hepinizesağolun, varolun...İyi ki varsınız haberci dostlarım ''dedi.  Hilal Gültepe Öztürk’ün eşi gazeteci Halil Öztürk’te duygusal bir konuşmayla eşinin doğum günün kutladı çift duygusal bir müzik eönüşliğinde dans ettiler.   Ali Rıza Yıldız’ın Hilal Gültepe Öztürk’e takdim ettiği sürpriz bir hediye ile birlikte gece büyük bir coşkuyla devam etti. Ali Rıza Yıldız Hilal Gültepe Öztürk’e Rolex marka bir saat hediye etti Halaylarla, horonlarla eğlencelerine devam eden katılımcılar büyük bir coşkuyla hep birlikte 10. Yıl marşını da söylemeyi ihmal etmediler. Gecenin ilerleyen saatlerinde  Hilal Gültepe Öztürk geceye özel hazırlatılan doğum günü pastasını kesti.  Tüm katılımcıların unutulmaz bir gece olarak nitelediği kutlama, sevgili arkadaşımız Hilal Gültepe Öztürk’ün anılarında özel bir yer alacak. Hilal Gültepe Öztürk kutlama sonrası bir mesaj yayımlayarak mutluluğunu dile getirdi: Değerli Ali Rıza Başkanım ve çok kıymetli dostlarım  Dün gece doğum günüm münasebetiyle düzenlenen eğlencede Başta Sayın Başkanımız Ali Rıza Bey olmak üzere her biriniz beni onurlandırarak sevginizle, dostluğunuzla o güzel coşkunuzla hepimiz unutulmaz bir gece yaşadık  Hepinize tek tek çok teşekkür ederim. Bin yaşayın…Hep varolunuz Av.Hilal Gültepe Öztürk   Bu vesileyle biz de değerli arkadaşımız Hilal Gültepe Öztürk’ün doğum gününü bir kez daha kutluyoruz. Muhabir TV'ye fotoğraflar için teşekkür ediyoruz  
İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Başkanı Ali Rıza Yıldız Avukat Hilal Gültepe Öztürk’e muhteşem bir doğum günü kutlaması düzenledi.

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız gazeteci Halil Öztürk’ün eşi  Avukat Hilal Gültepe Öztürk’’ün 35. Yaş günü için federasyon üyelerini bir araya getiren bir kutlama düzenledi.
1 Eylül Cuma günü Avukatlar Lokalinde gerçekleşen kutlamaya çok sayıda basın mensubu katıldı.

Canlı müzik eşliğinde gerçekleşen organizasyonda fedarasyon üyeleri keyifli bir gece geçirdi.

Başkan Ali Rıza Yıldız’ın Basını Birleştirici Gücü

Başkan Ali Rıza Yıldız gecede bir konuşma yaparak Hilal Gültepe Öztürk’ün doğum günün kutlayarak birlik ve beraberlik mesajları verdi.  Ali Rıza Yıldız geceye katılan federasyon üyelerine teşekkür ettikten sonra ''Önümüzdeki aylarda hep birlikte daha güzel etkinlikler yaşayacağız. Sırada Azerbaycan var. Federasyon üyeleri olarak Azerbaycan'ı ziyaret edip basın camiasında fikir alışverişinde bulunacağız. Biz büyük bir basın ailesiyiz, bizlerin bütünlüğünü kimse bozamaz. Bizim alavere dalaverelerle işimiz olmaz. Hepinizesağolun, varolun...İyi ki varsınız haberci dostlarım ''dedi. 

Hilal Gültepe Öztürk’ün eşi gazeteci Halil Öztürk’te duygusal bir konuşmayla eşinin doğum günün kutladı çift duygusal bir müzik eönüşliğinde dans ettiler.

 

Ali Rıza Yıldız’ın Hilal Gültepe Öztürk’e takdim ettiği sürpriz bir hediye ile birlikte gece büyük bir coşkuyla devam etti. Ali Rıza Yıldız Hilal Gültepe Öztürk’e Rolex marka bir saat hediye etti


Halaylarla, horonlarla eğlencelerine devam eden katılımcılar büyük bir coşkuyla hep birlikte 10. Yıl marşını da söylemeyi ihmal etmediler.

Gecenin ilerleyen saatlerinde  Hilal Gültepe Öztürk geceye özel hazırlatılan doğum günü pastasını kesti. 

Tüm katılımcıların unutulmaz bir gece olarak nitelediği kutlama, sevgili arkadaşımız Hilal Gültepe Öztürk’ün anılarında özel bir yer alacak. Hilal Gültepe Öztürk kutlama sonrası bir mesaj yayımlayarak mutluluğunu dile getirdi:
Değerli Ali Rıza Başkanım ve çok kıymetli dostlarım 

Dün gece doğum günüm münasebetiyle düzenlenen eğlencede Başta Sayın Başkanımız Ali Rıza Bey olmak üzere her biriniz beni onurlandırarak sevginizle, dostluğunuzla o güzel coşkunuzla hepimiz unutulmaz bir gece yaşadık 

Hepinize tek tek çok teşekkür ederim. Bin yaşayın…Hep varolunuz

Av.Hilal Gültepe Öztürk
 

Bu vesileyle biz de değerli arkadaşımız Hilal Gültepe Öztürk’ün doğum gününü bir kez daha kutluyoruz.

Muhabir TV'ye fotoğraflar için teşekkür ediyoruz
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.