İki yavru kediyi satırla parçaladılar.

ÖZEL HABER 14.10.2023 - 16:48, Güncelleme: 14.10.2023 - 16:48 9120+ kez okundu.
 

İki yavru kediyi satırla parçaladılar.

Datça'nın Karaköy mahallesinde kimliği bilinmeyen kişi ya da kişiler tarafından iki yavru kedi satırla parçalanarak, bir evin bahçesine atıldı.

Sedat Kaya Sabah evinin bahçesinde kedilerin parçalanmış bedenlerini gören Tüge Temizler Giritoğlu, büyük bir şok yaşadığını belirterek, "  Gece ben uyurken gizlice evimin bahçesine girip bu vahşi katliamı yapan bir cani ve onun azmettiricisiyle Datça Karaköy de yaşıyoruz. Yaklaşık 1 aylık olan bu iki yavru kediyi başka yerde satırla  parçalayıp, başlardan birini bahçemin taşlığına, diğer gövde parçacıklarını bahçemdeki kedi evinin içine yerleştirmişler. Minicik bacakları bile tek tek kesilmiş, parçalanmış.  Gerekli yerlere şikayetleri yaptım" dedi. Olay Datça'da infial yarattı. Hayvanseverler canice katliam yapanların bir an önce bulunması için yetkilileri göreve çağırdı. Jandarma ekipleri bölgede geniş çaplı bir araştırma başlattı. Karaköy'de geçmişte de birçok sokak hayvanının böyle vahşice katledildiği biliniyor.  
Datça'nın Karaköy mahallesinde kimliği bilinmeyen kişi ya da kişiler tarafından iki yavru kedi satırla parçalanarak, bir evin bahçesine atıldı.


Sedat Kaya
Sabah evinin bahçesinde kedilerin parçalanmış bedenlerini gören Tüge Temizler Giritoğlu, büyük bir şok yaşadığını belirterek, " 

Gece ben uyurken gizlice evimin bahçesine girip bu vahşi katliamı yapan bir cani ve onun azmettiricisiyle Datça Karaköy de yaşıyoruz. Yaklaşık 1 aylık olan bu iki yavru kediyi başka yerde satırla  parçalayıp, başlardan birini bahçemin taşlığına, diğer gövde parçacıklarını bahçemdeki kedi evinin içine yerleştirmişler. Minicik bacakları bile tek tek kesilmiş, parçalanmış.  Gerekli yerlere şikayetleri yaptım" dedi.
Olay Datça'da infial yarattı.
Hayvanseverler canice katliam yapanların bir an önce bulunması için yetkilileri göreve çağırdı.
Jandarma ekipleri bölgede geniş çaplı bir araştırma başlattı.
Karaköy'de geçmişte de birçok sokak hayvanının böyle vahşice katledildiği biliniyor.


 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.