İmamoğlu, Sinan Ateş’in ailesini ziyaret edecek

GÜNDEM 26.01.2023 - 00:00, Güncelleme: 26.01.2023 - 00:00 7552+ kez okundu.
 

İmamoğlu, Sinan Ateş’in ailesini ziyaret edecek

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bu Cuma günü Bursa’ya yapacağı ziyaret sırasında, Ankara’da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in ailesinin evine giderek taziyede bulunacak.

Halk TV yazarı İsmail Saymaz, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Bursa’ya yapacağı ziyaret sırasında, Ankara’da uğradığı silahlı suikastta öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in ailesini ziyaret edeceğini yazdı. Saymaz, yazısında, kent merkezinde ve bazı ilçelerinde temaslarda bulunacağını ardından Sinan Ateş’in ailesine taziye ziyaretinde bulunacağını belirtti. Saymaz, İmamoğlu’nun ziyaretine ilişkin yazısında şunlara yer verdi: “İmamoğlu, ilk olarak 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar’ın mezarını ziyaret edecek. Ardından İBB’nin desteğiyle kurulan Gemlik Belediyesi Tarım Laboratuarı’nın açılışını yapacak. Bursa Kapalı Çarşısı’nı gezecek olan İmamoğlu, CHP’li Nilüfer ve Mudanya belediyelerine misafir olacak. Ardından suikast sonucu öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in Osmangazi’daki baba evine giderek, taziyede bulunacak. İmamoğlu, bir sonraki gün Bilecik’e geçecek. Bilecik’te, yine İBB desteğiyle kurulan Halk Bakkal’ın tanıtımına katılacak. Sonra Bozüyük’te Kurtuluş Savaşı Anı Evi ve yeni seyir terası projesinin temel atma töreninde hazır bulunacak. Son olarak Bozüyük Belediyesi’ni ziyaret edecek.”//BirGün
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bu Cuma günü Bursa’ya yapacağı ziyaret sırasında, Ankara’da öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in ailesinin evine giderek taziyede bulunacak.

Halk TV yazarı İsmail Saymaz, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Bursa’ya yapacağı ziyaret sırasında, Ankara’da uğradığı silahlı suikastta öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in ailesini ziyaret edeceğini yazdı.

Saymaz, yazısında, kent merkezinde ve bazı ilçelerinde temaslarda bulunacağını ardından Sinan Ateş’in ailesine taziye ziyaretinde bulunacağını belirtti.

Saymaz, İmamoğlu’nun ziyaretine ilişkin yazısında şunlara yer verdi:

“İmamoğlu, ilk olarak 3. Cumhurbaşkanı Celal Bayar’ın mezarını ziyaret edecek. Ardından İBB’nin desteğiyle kurulan Gemlik Belediyesi Tarım Laboratuarı’nın açılışını yapacak. Bursa Kapalı Çarşısı’nı gezecek olan İmamoğlu, CHP’li Nilüfer ve Mudanya belediyelerine misafir olacak.

Ardından suikast sonucu öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in Osmangazi’daki baba evine giderek, taziyede bulunacak.

İmamoğlu, bir sonraki gün Bilecik’e geçecek. Bilecik’te, yine İBB desteğiyle kurulan Halk Bakkal’ın tanıtımına katılacak. Sonra Bozüyük’te Kurtuluş Savaşı Anı Evi ve yeni seyir terası projesinin temel atma töreninde hazır bulunacak. Son olarak Bozüyük Belediyesi’ni ziyaret edecek.”//BirGün

Haber Detay Altı LOGO

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.