İstanbul Medya Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız'dan örnek davranış!

ÖZEL HABER 20.04.2023 - 14:10, Güncelleme: 20.04.2023 - 16:03 11890+ kez okundu.
 

İstanbul Medya Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız'dan örnek davranış!

İstanbul Medya Federasyonu Başkanı ve ÇEKSEM Yönetim Kurulu üyesi Ali Rıza Yıldız, ÇEKSEM Derneğinin organizasyonu ile bayram öncesi depremden etkilenen vatandaşlarla bir araya geldi.

Ülkece, yaşadığımız 6 Şubat deprem felaketinin ardından yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz. Deprem felaketinin ardından yaşanacak ilk bayram öncesi Özgür İfade Gazetesinin de üyesi olduğu İstanbul Medya Federasyonunun Başkanı ve ÇEKSEM Yönetim Kurulu üyesi Ali Rıza Yıldız, ÇEKSEM tarafından hazırlanan bir organizasyonla İstanbul - Çekmeköy  mahalle muhtarlıklarıyla burada yaşayan depremzedelerle bayramlaşma etkinliği düzenledi.  Çekmeköy ilçesinde misafir edilen vatandaşlarla Ramazan Bayramı öncesi Mahalle Muhtarlıklarıyla biraraya gelen ve organizasyonda depremzede vatandaşlara hediyeler verildiğini açıklayan Ali Rıza Yıldız organizasyon ile ilgili bilgi verdi.  Deprem felaketinin ardından yaşanacak ilk bayramda Hamidiye mahallesinde misafir edilen depremzede vatandaşlarımıza yalnız olmadıklarını hissettirmek istediklerini söyleyen Ali Rıza Yıldız sözlerine şöyle devam etti:  Yönetim Kurulu üyesi olduğum ÇEKSEM Derneği olarak biz de yaşanan deprem felaketinde zarar gören depremzede vatandaşlarımıza destek olmak istedik.Bu organizasyonda bizimle birlikte olan başta Balparmak yönetim kurulu başkanı Özgür Altıparmak ile Çeksem yönetim kurulu başkanı Funda Lena, Avukat Erman Çalışkan, yönetim kurulu üyesi Aysel Yıldız'la birlikte Ramazan bayramı öncesi Çekmeköy ilçesinde misafir edilen depremzedeleri mahalle muhtarlarlıklarına davet ederek başta çocuklar için kitap çeşitli oyuncak ile ailelerine de bayramda ihtiyaç olan değişik hediyelerini verdik.   Ramazan bayramı öncesi hem yalnız olmadıklarını hissettirmek, hem de olası ihtiyaçlarını temin edip kendilerine hediye ederek destek olmak istedik. Yaşadıkları felaket ve travmalar çok ağır. Biz Türk Milleti olarak el ele verip yaralarımızı sarmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.  Not: Aldığımız karar gereği, etik olmadığı gerekçesiyle depremzedelerin yer aldığı fotoğraf kareleri fotoğrafları kullanılmamıştır  
İstanbul Medya Federasyonu Başkanı ve ÇEKSEM Yönetim Kurulu üyesi Ali Rıza Yıldız, ÇEKSEM Derneğinin organizasyonu ile bayram öncesi depremden etkilenen vatandaşlarla bir araya geldi.
Ülkece, yaşadığımız 6 Şubat deprem felaketinin ardından yaralarımızı sarmaya çalışıyoruz. Deprem felaketinin ardından yaşanacak ilk bayram öncesi Özgür İfade Gazetesinin de üyesi olduğu İstanbul Medya Federasyonunun Başkanı ve ÇEKSEM Yönetim Kurulu üyesi Ali Rıza Yıldız, ÇEKSEM tarafından hazırlanan bir organizasyonla İstanbul - Çekmeköy  mahalle muhtarlıklarıyla burada yaşayan depremzedelerle bayramlaşma etkinliği düzenledi. 
Çekmeköy ilçesinde misafir edilen vatandaşlarla Ramazan Bayramı öncesi Mahalle Muhtarlıklarıyla biraraya gelen ve organizasyonda depremzede vatandaşlara hediyeler verildiğini açıklayan Ali Rıza Yıldız organizasyon ile ilgili bilgi verdi. 
Deprem felaketinin ardından yaşanacak ilk bayramda Hamidiye mahallesinde misafir edilen depremzede vatandaşlarımıza yalnız olmadıklarını hissettirmek istediklerini söyleyen Ali Rıza Yıldız sözlerine şöyle devam etti: 
Yönetim Kurulu üyesi olduğum ÇEKSEM Derneği olarak biz de yaşanan deprem felaketinde zarar gören depremzede vatandaşlarımıza destek olmak istedik.Bu organizasyonda bizimle birlikte olan başta Balparmak yönetim kurulu başkanı Özgür Altıparmak ile Çeksem yönetim kurulu başkanı Funda Lena, Avukat Erman Çalışkan, yönetim kurulu üyesi Aysel Yıldız'la birlikte Ramazan bayramı öncesi Çekmeköy ilçesinde misafir edilen depremzedeleri mahalle muhtarlarlıklarına davet ederek başta çocuklar için kitap çeşitli oyuncak ile ailelerine de bayramda ihtiyaç olan değişik hediyelerini verdik.

 
Ramazan bayramı öncesi hem yalnız olmadıklarını hissettirmek, hem de olası ihtiyaçlarını temin edip kendilerine hediye ederek destek olmak istedik. Yaşadıkları felaket ve travmalar çok ağır. Biz Türk Milleti olarak el ele verip yaralarımızı sarmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. 

Not: Aldığımız karar gereği, etik olmadığı gerekçesiyle depremzedelerin yer aldığı fotoğraf kareleri fotoğrafları kullanılmamıştır


 
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.