İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Sevinç Atabay 1 ay önce görevinden ve partiden ayrılmış!

POLİTİKA 08.04.2024 - 20:45, Güncelleme: 08.04.2024 - 21:07 25128+ kez okundu.
 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Sevinç Atabay 1 ay önce görevinden ve partiden ayrılmış!

31 Mart yerel seçimlerinden hezimetle çıkan İYİ Partide sular durulmuyor.

27 Nisan’da yapılacak olan olağanüstü kurultayda  Meral Akşener aday olmayacağını açıkladı. Akşener, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Seçimlere dair muhasebemizi yapacağımız, 2028’e giden yolda rotamızı belirleyeceğimiz seçimli olağanüstü kurultayımızda Genel Başkanlığa aday olmayacağımı ilan ediyorum” ifadelerini kullandı. “İSTİFALAR DURMUYOR” İYİ Parti İzmir Milletvekili ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ümit Özlale, partisinden istifa kararı aldığını duyurdu. Yine bugün bazı televizyon kanallarında ve sosyal medya hesaplarında Eğitim Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sevinç Atabay’ın da partiden ayrıldığı iddia edildi.   Medya siyaset Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Selamoğlu’na konu ile ilgili açıklamada bulunan Atabay “seçimden 1 ay önce görevinden ve partiden ayrılma dilekçesini genel merkeze ilettiğini” belirtti. Kaynak: Medya Siyaset
31 Mart yerel seçimlerinden hezimetle çıkan İYİ Partide sular durulmuyor.

27 Nisan’da yapılacak olan olağanüstü kurultayda  Meral Akşener aday olmayacağını açıkladı. Akşener, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Seçimlere dair muhasebemizi yapacağımız, 2028’e giden yolda rotamızı belirleyeceğimiz seçimli olağanüstü kurultayımızda Genel Başkanlığa aday olmayacağımı ilan ediyorum” ifadelerini kullandı.

“İSTİFALAR DURMUYOR”

İYİ Parti İzmir Milletvekili ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Ümit Özlale, partisinden istifa kararı aldığını duyurdu.

Yine bugün bazı televizyon kanallarında ve sosyal medya hesaplarında Eğitim Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sevinç Atabay’ın da partiden ayrıldığı iddia edildi.

 

Medya siyaset Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Selamoğlu’na konu ile ilgili açıklamada bulunan Atabay “seçimden 1 ay önce görevinden ve partiden ayrılma dilekçesini genel merkeze ilettiğini” belirtti.

Kaynak: Medya Siyaset

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.