Kadem Ekşi sağlık çalışanlarıyla iftarda buluştu

POLİTİKA 16.03.2024 - 00:00, Güncelleme: 16.03.2024 - 00:00 22808+ kez okundu.
 

Kadem Ekşi sağlık çalışanlarıyla iftarda buluştu

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, sağlık çalışanlarıyla iftarda buluştu.

  Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Maltepe Devlet Hastanesi çalışanlarıyla iftar programında bir araya geldi.   Maltepe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Yakup Paçal’ın da katıldığı iftar programında sağlık çalışanlarıyla sohbet eden Ekşi, 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi. Arkadaşlarımızla beraber sağlıklı bir Maltepe için çalışmak istiyoruz” şeklinde konuştu.   Hazırladıkların projelerle Maltepe’nin yüzünü yenileyeceklerini söyleyen Kadem Ekşi, “Maltepe’de son on yılda yaşam kalitesi gerçekten dip noktada. Yollar kaldırımlar çöpler temel hizmetleri yerine getirmekte bile Maltepe’de çok geri kaldı. Durum içler acısı. Yeşil alan yok. Anneler evlerinde çocuklarıyla birlikte hapis. Onlara nefes alacak alanlar oluşturmazsak hasta olur insanlar. Yaşayan bir şehrin en önemli ihtiyacı yaşam alanları açmamız lazım” ifadelerini kullandı.   Maltepe’de yatırım dönemin başlatacaklarını vurgulayan Ekşi, “Karar sizin son düzlükteyiz. Biz de bu sorumlu üstlenmeye hazırız.     
Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, sağlık çalışanlarıyla iftarda buluştu.


  Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Maltepe Devlet Hastanesi çalışanlarıyla iftar programında bir araya geldi.

  Maltepe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Yakup Paçal’ın da katıldığı iftar programında sağlık çalışanlarıyla sohbet eden Ekşi, 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

Arkadaşlarımızla beraber sağlıklı bir Maltepe için çalışmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

  Hazırladıkların projelerle Maltepe’nin yüzünü yenileyeceklerini söyleyen Kadem Ekşi, “Maltepe’de son on yılda yaşam kalitesi gerçekten dip noktada. Yollar kaldırımlar çöpler temel hizmetleri yerine getirmekte bile Maltepe’de çok geri kaldı. Durum içler acısı. Yeşil alan yok. Anneler evlerinde çocuklarıyla birlikte hapis. Onlara nefes alacak alanlar oluşturmazsak hasta olur insanlar. Yaşayan bir şehrin en önemli ihtiyacı yaşam alanları açmamız lazım” ifadelerini kullandı.

  Maltepe’de yatırım dönemin başlatacaklarını vurgulayan Ekşi, “Karar sizin son düzlükteyiz. Biz de bu sorumlu üstlenmeye hazırız. 


 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.