Kartal’da Türkiye Halk Temsilcileri Meclisi Kuruldu.

ÖZEL HABER 26.05.2024 - 20:33, Güncelleme: 26.05.2024 - 20:39 13136 kez okundu.
 

Kartal’da Türkiye Halk Temsilcileri Meclisi Kuruldu.

THTM Ankara’da düzenlenen Genel Kurul Toplantısında alınan kararla Hatay ve Çiğli’den sonra İstanbul’un Kartal ilçesinde de çalışmalarına başladı.

Sefa Şahin Türkiye Halk Temsilcileri Meclisi Nisan ayında Ankara’da düzenlediği Genel Kurul Toplantısı sonrası İstanbul’un Kartal İlçesinde de meclis kurulması kararı almıştı. 26 Mayıs Pazar günü konuyla ilgili yapılan basın toplantısına Özgür İfade Gazetesi olarak katıldık. THTM Yürütme Kurulu üyesi Aydemir Güler ve Avukat Gökmen Dumlu basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Türkiye Halk Temsilcileri Meclisi’nin Kartal, Hatay ve Çiğli’de  Merkez çalışmalarına başladığını ifade eden Av. Aydemir Güler; Türkiye’de emekçlerin sorunları ve bu sorunların giderilmesi için çalışmalar yapıldığını ifade etti. Kartal’da planlanan çalışmalar arasında Sermaye Düzeninin irdelenmesi, Kartal Belediyesinin gelir ve giderlerinin araştırılması, rantsal dönüşümün engellenmesi, uyuşturucu ile mücadele, işsiz gençlerin önünün açılması gibi yaşanacak sıkıntıların giderilmesi konusunda Türkiye Halk Temsilcileri Meclisinin çalışmalar yapacağını ve bu konuda mücadele edeceklerini açıkladılar.
THTM Ankara’da düzenlenen Genel Kurul Toplantısında alınan kararla Hatay ve Çiğli’den sonra İstanbul’un Kartal ilçesinde de çalışmalarına başladı.

Sefa Şahin
Türkiye Halk Temsilcileri Meclisi Nisan ayında Ankara’da düzenlediği Genel Kurul Toplantısı sonrası İstanbul’un Kartal İlçesinde de meclis kurulması kararı almıştı. 26 Mayıs Pazar günü konuyla ilgili yapılan basın toplantısına Özgür İfade Gazetesi olarak katıldık.THTM Yürütme Kurulu üyesi Aydemir Güler ve Avukat Gökmen Dumlu basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Türkiye Halk Temsilcileri Meclisi’nin Kartal, Hatay ve Çiğli’de  Merkez çalışmalarına başladığını ifade eden Av. Aydemir Güler; Türkiye’de emekçlerin sorunları ve bu sorunların giderilmesi için çalışmalar yapıldığını ifade etti. Kartal’da planlanan çalışmalar arasında Sermaye Düzeninin irdelenmesi, Kartal Belediyesinin gelir ve giderlerinin araştırılması, rantsal dönüşümün engellenmesi, uyuşturucu ile mücadele, işsiz gençlerin önünün açılması gibi yaşanacak sıkıntıların giderilmesi konusunda Türkiye Halk Temsilcileri Meclisinin çalışmalar yapacağını ve bu konuda mücadele edeceklerini açıkladılar.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.