KILIÇDAROĞLU VE KAFTANCIOĞLU YANDAŞLARINDAN İMAMOĞLU'NU İTİBARSIZLAŞTIRMA REZİLLİĞİ

ÖZEL HABER 29.09.2023 - 18:31, Güncelleme: 29.09.2023 - 18:31 10324+ kez okundu.
 

KILIÇDAROĞLU VE KAFTANCIOĞLU YANDAŞLARINDAN İMAMOĞLU'NU İTİBARSIZLAŞTIRMA REZİLLİĞİ

'Yok Böyle Şeytanlık' Ekrem İmamoğlu çok sinirlendi! Gazetecilerin önünde o isme kızdı.

Abidin Sarı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP Sultangazi İlçe Başkanı Kemal Avseren arasında ilginç anlar yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, katıldığı açılış töreninde  CHP Sultangazi İlçe Başkanı Kemal Avseren'e yüklendi. İmamoğlu, Avseren’e dönerek, "Sen kendi üyene burada büyükşehir belediyesinin temelini duyurmuyorsan, rezillik" şeklindeki sözlerle tepkisini dile getirdi. Ekrem İmamoğlu, 5'i Anadolu yakasında olmak üzere, toplam 10 Yuvamız İstanbul kreşinin temel atma törenine katıldı. Ümraniye Yukarı Dudullu, Sultangazi Cebeci, Esenler Atışalanı, Maltepe Atışokulu, Maltepe Fındıklı, Pendik Ertuğrul Gazi, Pendik Kurtköy, Sarıyer İstinye, Avcılar Tahtakale, Küçükçekmece Safra'da yapılacak kreşlerin temel atma töreni Sultangazi Cebeci Mahallesi'ndeki şantiye alanında gerçekleşti. Törende konuşan İmamoğlu, göreve talip oldukları andan itibaren İstanbullu çocukları eşitleme duygusu içerisinde hareket edecekleri sözünü verdiklerini hatırlatarak, "Bu yüzden çocuklarla ilgili yaptığımız her bir yatırımda, attığımız her bir adımda, İstanbul'un hangi ilçesinde olursa olsun, 'Ben bu milletin evladıyım, ben bu devletin büyütmek zorunda olduğu bir çocuğum' diyecek duyguyu yaşayacak ve hayata devletine ve milletine bağlılıkla devam edecek bir ömrü ona sunma gayreti içerisinde olduk, olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. CHP İLÇE BAŞKANINA TEPKİ Törendeki konuşmasının ardından fotoğraf çekilmek için beton dökülecek alana geçen İmamoğlu, burada katılımın azlığından şikayet ederek CHP Sultangazi İlçe Başkanı Kemal Avseren'e, "Sen kendi üyene burada büyükşehir belediyesinin temelini duyurmuyorsan, rezillik" diyerek serzenişte bulundu. Avseren, İmamoğlu'na "başkanım…" yanıtını verdiği sırada, kulağına basının olduğu uyarısında bulunulan İmamoğlu, "Hiç önemli değil basın, masın" diye konuştu.
'Yok Böyle Şeytanlık' Ekrem İmamoğlu çok sinirlendi! Gazetecilerin önünde o isme kızdı.

Abidin Sarı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP Sultangazi İlçe Başkanı Kemal Avseren arasında ilginç anlar yaşandı.


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, katıldığı açılış töreninde  CHP Sultangazi İlçe Başkanı Kemal Avseren'e yüklendi. İmamoğlu, Avseren’e dönerek, "Sen kendi üyene burada büyükşehir belediyesinin temelini duyurmuyorsan, rezillik" şeklindeki sözlerle tepkisini dile getirdi.

Ekrem İmamoğlu, 5'i Anadolu yakasında olmak üzere, toplam 10 Yuvamız İstanbul kreşinin temel atma törenine katıldı. Ümraniye Yukarı Dudullu, Sultangazi Cebeci, Esenler Atışalanı, Maltepe Atışokulu, Maltepe Fındıklı, Pendik Ertuğrul Gazi, Pendik Kurtköy, Sarıyer İstinye, Avcılar Tahtakale, Küçükçekmece Safra'da yapılacak kreşlerin temel atma töreni Sultangazi Cebeci Mahallesi'ndeki şantiye alanında gerçekleşti.

Törende konuşan İmamoğlu, göreve talip oldukları andan itibaren İstanbullu çocukları eşitleme duygusu içerisinde hareket edecekleri sözünü verdiklerini hatırlatarak, "Bu yüzden çocuklarla ilgili yaptığımız her bir yatırımda, attığımız her bir adımda, İstanbul'un hangi ilçesinde olursa olsun, 'Ben bu milletin evladıyım, ben bu devletin büyütmek zorunda olduğu bir çocuğum' diyecek duyguyu yaşayacak ve hayata devletine ve milletine bağlılıkla devam edecek bir ömrü ona sunma gayreti içerisinde olduk, olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

CHP İLÇE BAŞKANINA TEPKİ
Törendeki konuşmasının ardından fotoğraf çekilmek için beton dökülecek alana geçen İmamoğlu, burada katılımın azlığından şikayet ederek CHP Sultangazi İlçe Başkanı Kemal Avseren'e, "Sen kendi üyene burada büyükşehir belediyesinin temelini duyurmuyorsan, rezillik" diyerek serzenişte bulundu. Avseren, İmamoğlu'na "başkanım…" yanıtını verdiği sırada, kulağına basının olduğu uyarısında bulunulan İmamoğlu, "Hiç önemli değil basın, masın" diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.