MALTEPE BELEDİYESİNDEN BİR GARİP DOLANDIRICILIK MESAJI

ÖZEL HABER 06.01.2023 - 00:00, Güncelleme: 06.01.2023 - 00:00 8612+ kez okundu.
 

MALTEPE BELEDİYESİNDEN BİR GARİP DOLANDIRICILIK MESAJI

Maltepe CHP belediyesinin gönderdiği mesaj garip bulunurken beraberinde bir çok da soru işareti doğurdu.

İstanbul Maltepe'de oturan vatandaşların, cep telefonlarına "dolandırıcılık" mesajı gönderildi. Maltepe CHP belediyesinin gönderdiği mesaj garip bulunurken beraberinde bir çok da soru işareti doğurdu. Belediye başkan yardımcısının adı kullanılarak para toplanmaya çalışıldığı duyurusunu yapan Maltepe Chp belediyesi gönderdiği garip mesajda şunları söyledi. "Sizleri Maltepe Belediyesi'nden aradıklarını söyleyerek baskan yardımcılarımız, müdürlerimiz ve belediye yetkililerimizin adını kullanarak para talep eden kimselere itibar etmeyiniz. Bu gibi durumlarla karşılaştığında derhal belediyemize ve emniyete durumu bildirip, ihbarda bulunmanızı önemle rica ediyoruz" ifadelerine yer verildi. Maltepe Belediyesi'nin yaptığı açıklamaya göre Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısının adını kullanarak özellikle belediyenin çalıştığı firmalardan para toplamaya çalışılıyormuş. Durumu öğrenen belediye yetkilileri de vatandaşları uyarmak adına böyle bir mesaj gönderme gereği duymuş. BÖYLE BİR ŞEY Mİ YAPTINIZ Kİ BİRİLERİ AYNI YÖNTEMİ KULLANIYOR!Merak edilen ise belediyenin yada başkan yardımcısının adıyla böyle bir para toplamanın nasıl mümkün olabileceği. Benzer bir toplama işi mi yapıldı ki, biri yada birileri de aynı yöntemi kullandı sorusu merak edilen cevap konumunda. KEMAL SUNAL GİBİYaşananlar akıllara Rahmetli Kemal Sunal'ın Gerzek Şaban filminde benzediği mafya babasının haraçlarını toplamasını getiren Maltepe para toplama işinin oldukça karanlık ilişkileri işaret etmediği söylenemez. BELEDİYE MİLLETVEKİLLERİNE POSTAL RÜŞVETİ İLE GÜNDEME GELMİŞTİGeçtiğimiz hafta Chp belediye başkanı Ali Kılıç tarafından chp milletvekillerine binlerce liralık ayakkabı göndermesi gündeme gelmiş; kamuoyunda tepkiyle karşılanan bu duruma bir tepki de 25 aralıkta İstanbul da yapılan Alevi kurultayına Ali Kılıç'ın gönderdiği çelenk bazı chp'liler tarafından parçalanmıştı Abidin Sarı 06 Ocak 2023 
Maltepe CHP belediyesinin gönderdiği mesaj garip bulunurken beraberinde bir çok da soru işareti doğurdu.

İstanbul Maltepe'de oturan vatandaşların, cep telefonlarına "dolandırıcılık" mesajı gönderildi.

Maltepe CHP belediyesinin gönderdiği mesaj garip bulunurken beraberinde bir çok da soru işareti doğurdu.

Belediye başkan yardımcısının adı kullanılarak para toplanmaya çalışıldığı duyurusunu yapan Maltepe Chp belediyesi gönderdiği garip mesajda şunları söyledi.

"Sizleri Maltepe Belediyesi'nden aradıklarını söyleyerek baskan yardımcılarımız, müdürlerimiz ve belediye yetkililerimizin adını kullanarak para talep eden kimselere itibar etmeyiniz. Bu gibi durumlarla karşılaştığında derhal belediyemize ve emniyete durumu bildirip, ihbarda bulunmanızı önemle rica ediyoruz" ifadelerine yer verildi.

Maltepe Belediyesi'nin yaptığı açıklamaya göre Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısının adını kullanarak özellikle belediyenin çalıştığı firmalardan para toplamaya çalışılıyormuş. Durumu öğrenen belediye yetkilileri de vatandaşları uyarmak adına böyle bir mesaj gönderme gereği duymuş.

BÖYLE BİR ŞEY Mİ YAPTINIZ Kİ BİRİLERİ AYNI YÖNTEMİ KULLANIYOR!
Merak edilen ise belediyenin yada başkan yardımcısının adıyla böyle bir para toplamanın nasıl mümkün olabileceği. Benzer bir toplama işi mi yapıldı ki, biri yada birileri de aynı yöntemi kullandı sorusu merak edilen cevap konumunda.

KEMAL SUNAL GİBİ
Yaşananlar akıllara Rahmetli Kemal Sunal'ın Gerzek Şaban filminde benzediği mafya babasının haraçlarını toplamasını getiren Maltepe para toplama işinin oldukça karanlık ilişkileri işaret etmediği söylenemez.

BELEDİYE MİLLETVEKİLLERİNE POSTAL RÜŞVETİ İLE GÜNDEME GELMİŞTİ
Geçtiğimiz hafta Chp belediye başkanı Ali Kılıç tarafından chp milletvekillerine binlerce liralık ayakkabı göndermesi gündeme gelmiş; kamuoyunda tepkiyle karşılanan bu duruma bir tepki de 25 aralıkta İstanbul da yapılan Alevi kurultayına Ali Kılıç'ın gönderdiği çelenk bazı chp'liler tarafından parçalanmıştı

Abidin Sarı

06 Ocak 2023 

Haber Detay Altı LOGO

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.