ŞABAN SEVİNÇ’TEN ÇOK KONUŞULACAK KILIÇDAROĞLU KULİSİ

ÖZEL HABER 07.04.2024 - 17:37, Güncelleme: 07.04.2024 - 17:47 12826+ kez okundu.
 

ŞABAN SEVİNÇ’TEN ÇOK KONUŞULACAK KILIÇDAROĞLU KULİSİ

Bizim Tv Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç katıldığı bir programda Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili bir kulis bilgisi paylaştı. Yerel seçim sonuçları tartışılmaya devam ederken Şaban Sevinç seçim öncesi Kılıçdaroğlu’nun ''CHP seçimi kaybedecek'' dediği bilgisini paylaştı.

Yerel seçimlerden sonra CHP’nin Özgür Özel Genel Başkanlığında elde ettiği seçim başarısı konuşulurken Bizim Tv Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç katıldığı bir programda Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili çok konuşulacak bir kulis bilgisi paylaştı. Şaban Sevinç: 19 Mart günü bir gazeteci arkadaşımız İhsan Akdemir Kemal Beyi çalışma ofisinde ziyaret ediyor. Aralarında şöyle bir diyalog geçiyor. İhsan Akdemir: Efendim siz bu süreçte sahaya inip CHP’nin adaylarına  neden destek vermiyorsunuz? Kemal Kılıçdaroğlu: Sahaya çıkarsam yenilgiyi bana yüklerler! Seçimi kaybediyorlar. İhsan Akdemir: Peki CHP’nin durumu ne olacak? Kemal Kılıçdaroğlu: Merak etme geliyoruz! (Yani seçimde CHP kaybedecek, kurultayla  ben geleceğim) Kurultayı para nedeniyle kaybettiğini söyleyen Kılıçdaroğlu kendisinin Özgür Özel’i Ekrem İmamoğlu ile ilgili uyardığını da söylemiş.  Kemal Kılıçdaroğlu seçimlerin büyük bir başarıyla kazanılmasının ardından bu başarının tohumlarının kendi döneminde atıldığını ima ederek şu mesajı yayınlamıştı: Genel Başkanlığı döneminde tek bir seçim başarısına imza atamayan, gerçekleştirdiği antidemokratik kurultaylarla tartışma konusu olan Kemal Kılıçdaroğlu CHP seçmenleri arasında da büyük bir parçalanma yaratmıştı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halkın taleplerini gözardı ederek kendi adaylığını açıklayan Kemal Kılıçdaroğlu seçimleri kaybetmiş ve Recep Tayyip Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı seçilmişti.  
Bizim Tv Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç katıldığı bir programda Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili bir kulis bilgisi paylaştı. Yerel seçim sonuçları tartışılmaya devam ederken Şaban Sevinç seçim öncesi Kılıçdaroğlu’nun ''CHP seçimi kaybedecek'' dediği bilgisini paylaştı.

Yerel seçimlerden sonra CHP’nin Özgür Özel Genel Başkanlığında elde ettiği seçim başarısı konuşulurken Bizim Tv Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç katıldığı bir programda Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili çok konuşulacak bir kulis bilgisi paylaştı.

Şaban Sevinç:

19 Mart günü bir gazeteci arkadaşımız İhsan Akdemir Kemal Beyi çalışma ofisinde ziyaret ediyor. Aralarında şöyle bir diyalog geçiyor.
İhsan Akdemir: Efendim siz bu süreçte sahaya inip CHP’nin adaylarına  neden destek vermiyorsunuz?
Kemal Kılıçdaroğlu: Sahaya çıkarsam yenilgiyi bana yüklerler! Seçimi kaybediyorlar.
İhsan Akdemir: Peki CHP’nin durumu ne olacak?
Kemal Kılıçdaroğlu: Merak etme geliyoruz!
(Yani seçimde CHP kaybedecek, kurultayla  ben geleceğim)

Kurultayı para nedeniyle kaybettiğini söyleyen Kılıçdaroğlu kendisinin Özgür Özel’i Ekrem İmamoğlu ile ilgili uyardığını da söylemiş. 

Kemal Kılıçdaroğlu seçimlerin büyük bir başarıyla kazanılmasının ardından bu başarının tohumlarının kendi döneminde atıldığını ima ederek şu mesajı yayınlamıştı:

Genel Başkanlığı döneminde tek bir seçim başarısına imza atamayan, gerçekleştirdiği antidemokratik kurultaylarla tartışma konusu olan Kemal Kılıçdaroğlu CHP seçmenleri arasında da büyük bir parçalanma yaratmıştı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde halkın taleplerini gözardı ederek kendi adaylığını açıklayan Kemal Kılıçdaroğlu seçimleri kaybetmiş ve Recep Tayyip Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı seçilmişti.
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.