Şahan Gökbakar'dan Kerem Kınık'a: Seni unuttum zannetme...

ÖZEL HABER 19.03.2023 - 00:25, Güncelleme: 19.03.2023 - 00:25 8690+ kez okundu.
 

Şahan Gökbakar'dan Kerem Kınık'a: Seni unuttum zannetme...

Yaşanan deprem felaketi sonrası çadır ve yiyecek malzemelerinin Kızılay tarafından parayla satılmasına tepkiler devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden Kızlay Başkanı Kerem Kınık ile tartışma yaşayan Şahan Gökbakar yeni bir paylaşım yaptı ve Kerem Kınık'a seslendi. Şahan Gökbakar Kerem Kınık'a ''seni unuttum zannetme yakışıklı. Babaaaam, dedeeeem, öğretim görevlim, afette çadır ve konserve satanım'' dedi.   Gökbakar tartışma yaşadığı önceki paylaşımında Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a ''Bu gün hava güneşli, istifa etmek için çok güzel bir gün Kerem bey. Afet anında çadır satan bir Kızılay yarattığınız için özür dileyip, istifa edin. Haydi Kerem Bey bir beyaz sayfa isteyin arkadaşlardan ve yazın. ''Sağlık sorunlarım nedeniyle veya milletvekili olmak için affımı...'' ifadelerini kullanmıştı
Yaşanan deprem felaketi sonrası çadır ve yiyecek malzemelerinin Kızılay tarafından parayla satılmasına tepkiler devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden Kızlay Başkanı Kerem Kınık ile tartışma yaşayan Şahan Gökbakar yeni bir paylaşım yaptı ve Kerem Kınık'a seslendi.

Şahan Gökbakar Kerem Kınık'a ''seni unuttum zannetme yakışıklı. Babaaaam, dedeeeem, öğretim görevlim, afette çadır ve konserve satanım'' dedi.
 


Gökbakar tartışma yaşadığı önceki paylaşımında Kızılay Başkanı Kerem Kınık'a ''Bu gün hava güneşli, istifa etmek için çok güzel bir gün Kerem bey. Afet anında çadır satan bir Kızılay yarattığınız için özür dileyip, istifa edin. Haydi Kerem Bey bir beyaz sayfa isteyin arkadaşlardan ve yazın. ''Sağlık sorunlarım nedeniyle veya milletvekili olmak için affımı...'' ifadelerini kullanmıştı

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.