Ümit Özdağ: Rezerv Yasası İle Bir Çok Vatandaşımızın Mülkü Tehdit Altında!

ÖZEL HABER 24.11.2023 - 17:16, Güncelleme: 24.11.2023 - 17:41 17072+ kez okundu.
 

Ümit Özdağ: Rezerv Yasası İle Bir Çok Vatandaşımızın Mülkü Tehdit Altında!

İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu başkanı Ali Rıza Yıldız tarafından organize edilen "Liderler Konuşuyor" basın buluşmasına Zafer Partisi Genel Başkanı Sayın Ümit Özdağ konuk oldu.

İstanbul Kadıköy Anadolu Kulüpte İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu başkanı Ali Rıza Yıldız tarafından organize edilen kahvaltı programınına Ümit Özdağ konuk oldu. Organizasyona çok sayıda basın mensubu katıldı.  Federasyon Başkanı Ali Rıza Yıldız tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ söz aldı. Konuşmasına düzenlenen organizasyn nedeniyle memnuniyetini dile getirerek başlayan Ümit Özdağ ilerleyen günlerde bu organizasyonların yenilenmesi temennisinde bulundu.  Zafer Partisi Genel başkanı Ümit Özdağ'ın gündeminde çok önemli konular yer aldı.  Suriyeli sığınmacıların önümüzdeki süreçte ülkemiz için oluşturduğu tehdide dikkat çeken Özdağ ''hem ekonomik olarak hem de sosyal olarak en büyük sorunumuz sığınmacılardır dedi. Hükümetin sığınmacılara dağıttığı yardımlara dikkat çeken Ümit Özdağ vatandaşımız sigorta ödüyor, hem geleceğine yatırım yapıyor hem de mevcut emeklilerin maaşları ödeniyor. Sığınmacılar sigortasız çalışıyor ve maaşlarını ülkelerine gönderiyor. Oluşan ekonomik kayıp çok büyük'' dedi.  İstanbul'u tehdit eden deprem tehlikesine de değinen Ümit Özdağ ''oluşacak büyük yıkımı ve can kayıplarını biliyorlar ama ne yazık ki hiç bir önlem alınmıyor dedi. Üstelik deprem sonrası vatandaşımızı tehdit eden yağma sorunu var. Bunlar bizim gündemimizde'' dedi. Ümit Özdağ yeni çıkarılan ''Rezerv Alanı'' yasasının vatandaşın mülkü için büyük tehdit olduğunu söyledi. Mecliste yapılan oylamada sadece Zafer Partisi olarak biz mücadele verdik diyen Özdağ, bu önemli yasanın oylamasına muhalefetten yeterli katılım olmadığı için yasa rahatlıkla geçti diyerek İyi Parti ve CHP'yi eleştirdi.  Toplantının sonunda İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu başkanı Ali Rıza Yıldız memnuniyetini dile getiriken bu organizasyonlarımız devam edecek. Siyasi parti liderleri ve siyasetçiler ile temaslarımız sürüyor. Sayın Ümit Özdağ'a ve ekibine katıldıkları için çok teşekkür ediyorum dedi. 
İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu başkanı Ali Rıza Yıldız tarafından organize edilen "Liderler Konuşuyor" basın buluşmasına Zafer Partisi Genel Başkanı Sayın Ümit Özdağ konuk oldu.

İstanbul Kadıköy Anadolu Kulüpte İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu başkanı Ali Rıza Yıldız tarafından organize edilen kahvaltı programınına Ümit Özdağ konuk oldu. Organizasyona çok sayıda basın mensubu katıldı. 

Federasyon Başkanı Ali Rıza Yıldız tarafından yapılan açılış konuşmasının ardından Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ söz aldı.
Konuşmasına düzenlenen organizasyn nedeniyle memnuniyetini dile getirerek başlayan Ümit Özdağ ilerleyen günlerde bu organizasyonların yenilenmesi temennisinde bulundu. 

Zafer Partisi Genel başkanı Ümit Özdağ'ın gündeminde çok önemli konular yer aldı. 
Suriyeli sığınmacıların önümüzdeki süreçte ülkemiz için oluşturduğu tehdide dikkat çeken Özdağ ''hem ekonomik olarak hem de sosyal olarak en büyük sorunumuz sığınmacılardır dedi. Hükümetin sığınmacılara dağıttığı yardımlara dikkat çeken Ümit Özdağ vatandaşımız sigorta ödüyor, hem geleceğine yatırım yapıyor hem de mevcut emeklilerin maaşları ödeniyor. Sığınmacılar sigortasız çalışıyor ve maaşlarını ülkelerine gönderiyor. Oluşan ekonomik kayıp çok büyük'' dedi. İstanbul'u tehdit eden deprem tehlikesine de değinen Ümit Özdağ ''oluşacak büyük yıkımı ve can kayıplarını biliyorlar ama ne yazık ki hiç bir önlem alınmıyor dedi. Üstelik deprem sonrası vatandaşımızı tehdit eden yağma sorunu var. Bunlar bizim gündemimizde'' dedi.
Ümit Özdağ yeni çıkarılan ''Rezerv Alanı'' yasasının vatandaşın mülkü için büyük tehdit olduğunu söyledi. Mecliste yapılan oylamada sadece Zafer Partisi olarak biz mücadele verdik diyen Özdağ, bu önemli yasanın oylamasına muhalefetten yeterli katılım olmadığı için yasa rahatlıkla geçti diyerek İyi Parti ve CHP'yi eleştirdi. 

Toplantının sonunda İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu başkanı Ali Rıza Yıldız memnuniyetini dile getiriken bu organizasyonlarımız devam edecek. Siyasi parti liderleri ve siyasetçiler ile temaslarımız sürüyor. Sayın Ümit Özdağ'a ve ekibine katıldıkları için çok teşekkür ediyorum dedi. 


Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.