Ersoy Arslan
Köşe Yazarı
Ersoy Arslan
 

Ersoy Arslan Yazdı: KADINLARI ETKİLEMENİN DÖRT YOLU, ERKEKLERİ ETKİLEMENİN SIFIR YOLU

Ersoy ArslanŞimdi size kadınları etkilemenin yollarını açıklıyorum, lütfen söyleyeceklerimi dikkate alın ve mümkünse bir deftere not edin. 1- Tipe Gel Uygun bir tipiniz yoksa bir şekilde kadınların sevebileceği bir tipe gelmelisiniz. Fakat tipiniz müsaitse hiç endişelenmeyin. Hele gözleriniz renkli ise, aman aman aman... Kızları peşinizden koşturtur, mülakatla sevgili seçersiniz kendinize. Doğuştan gelen ve değiştiremeyeceğiniz özellikleriniz için yapacak bir şey yok, ama diğer bazı hususlarda ek müdahaleler, kas yapmak gibi falan, gerekebilir. Mesela ben bu hususa dair fazla bir ümidim kalmadığı için saldım, ama siz öyle yapmayın. Gerekirse gidip estetik olun, lens takın, saç ektirin, yağ aldırın, tipinize tip katmak için yapın işte bir şeyler. 2- Para Para Para Bu maddeye sanırım kimse itiraz edemez. Zenginseniz, güzel lüks bir arabanız varsa, diğer maddelerin hiçbir önemi yok zaten. Bir keresinde yeni görüşmeye başladığımız bir kız, benim işe belediye otobüsü ile gidip geldiğimi öğrendikten sonra mesajlarıma cevap vermemeye, aramalarımı açmamaya başladı, sonrasında ise Watsap profil fotosu gitti zaten. Görmüyor musunuz, Türk dizilerinde holdingi olan adamların etrafında kaç kadın var, say say bitmiyor. Yani bir şekilde para bulmalısınız. Artık evrene mesaj mı gönderiyorsunuz, ticarete atılıp devletten ihale mi alıyorsunuz orasına ben karışmam; sen istiyor sevgili, o halde bulacaksın o parayi. 3- Kötü Çocuk Ol Yıllarca uğraştım, kafa patlattım, uykusuz kaldım geceler boyu ve sonunda kadınları çözdüm. Kadınlar iyi erkeklere tahammül edemiyor, onları sıkıcı buluyorlar. Ama badboylar öyle mi? Onlar eğlenceli, onlar heyecan ve adrenalin yüklü. Ah o serseri ve pislik halleri yok mu, kadınları aşktan delim delim delirten bu maçolar elbetteki baş tacı olacaklar. 4- Yalan Söyle Seni seviyorum, deyin ama gerçekte asla sevmeyin. Seni hiç aldatmadım, deyin ama gerçekte sınırsızca, zıvanadan çıkmışcasına aldatın. Kadınlar sizin yalan söylediğinizi hissedecek ve sizi tam manasıyla ele geçirebilmek için daha da hırslanacaklardır. Ama benim gibi şiirler yazar ve gerçekten aşık olursanız, ayvayı yediniz! Sıra geldi erkeklere... Erkeği etkilemenin herhangi bir yolu falan yoktur. Yanlış anlamayın, ne yaparsanız yapın erkekleri etkileyemezsiniz, bizler ulaşılmazızdır demek istemiyorum. Erkeği etkilemenin yolu yoktur, çünkü yola gerek yoktur, erkek kendi kendine etkilenir zaten. Az buçuk süslenip çık karşısına ve ben kadınım de, testosteron gerekeni yapacaktır.  Ersoy ARSLAN  ersoyarslan78@gmail.com
Ekleme Tarihi: 23 Aralık 2022 - Cuma
Ersoy Arslan

Ersoy Arslan Yazdı: KADINLARI ETKİLEMENİN DÖRT YOLU, ERKEKLERİ ETKİLEMENİN SIFIR YOLU

Ersoy Arslan

Ersoy Arslan

Şimdi size kadınları etkilemenin yollarını açıklıyorum, lütfen söyleyeceklerimi dikkate alın ve mümkünse bir deftere not edin.

1- Tipe Gel

Uygun bir tipiniz yoksa bir şekilde kadınların sevebileceği bir tipe gelmelisiniz. Fakat tipiniz müsaitse hiç endişelenmeyin. Hele gözleriniz renkli ise, aman aman aman... Kızları peşinizden koşturtur, mülakatla sevgili seçersiniz kendinize. Doğuştan gelen ve değiştiremeyeceğiniz özellikleriniz için yapacak bir şey yok, ama diğer bazı hususlarda ek müdahaleler, kas yapmak gibi falan, gerekebilir. Mesela ben bu hususa dair fazla bir ümidim kalmadığı için saldım, ama siz öyle yapmayın. Gerekirse gidip estetik olun, lens takın, saç ektirin, yağ aldırın, tipinize tip katmak için yapın işte bir şeyler.

2- Para Para Para

Bu maddeye sanırım kimse itiraz edemez. Zenginseniz, güzel lüks bir arabanız varsa, diğer maddelerin hiçbir önemi yok zaten. Bir keresinde yeni görüşmeye başladığımız bir kız, benim işe belediye otobüsü ile gidip geldiğimi öğrendikten sonra mesajlarıma cevap vermemeye, aramalarımı açmamaya başladı, sonrasında ise Watsap profil fotosu gitti zaten. Görmüyor musunuz, Türk dizilerinde holdingi olan adamların etrafında kaç kadın var, say say bitmiyor. Yani bir şekilde para bulmalısınız. Artık evrene mesaj mı gönderiyorsunuz, ticarete atılıp devletten ihale mi alıyorsunuz orasına ben karışmam; sen istiyor sevgili, o halde bulacaksın o parayi.

3- Kötü Çocuk Ol

Yıllarca uğraştım, kafa patlattım, uykusuz kaldım geceler boyu ve sonunda kadınları çözdüm. Kadınlar iyi erkeklere tahammül edemiyor, onları sıkıcı buluyorlar. Ama badboylar öyle mi? Onlar eğlenceli, onlar heyecan ve adrenalin yüklü. Ah o serseri ve pislik halleri yok mu, kadınları aşktan delim delim delirten bu maçolar elbetteki baş tacı olacaklar.

4- Yalan Söyle

Seni seviyorum, deyin ama gerçekte asla sevmeyin. Seni hiç aldatmadım, deyin ama gerçekte sınırsızca, zıvanadan çıkmışcasına aldatın. Kadınlar sizin yalan söylediğinizi hissedecek ve sizi tam manasıyla ele geçirebilmek için daha da hırslanacaklardır. Ama benim gibi şiirler yazar ve gerçekten aşık olursanız, ayvayı yediniz!

Sıra geldi erkeklere... Erkeği etkilemenin herhangi bir yolu falan yoktur. Yanlış anlamayın, ne yaparsanız yapın erkekleri etkileyemezsiniz, bizler ulaşılmazızdır demek istemiyorum. Erkeği etkilemenin yolu yoktur, çünkü yola gerek yoktur, erkek kendi kendine etkilenir zaten. Az buçuk süslenip çık karşısına ve ben kadınım de, testosteron gerekeni yapacaktır. 

Ersoy ARSLAN 

ersoyarslan78@gmail.com

Haber Detay Altı LOGO

Yazıya ifade bırak !