CHP Keçiören İlçe Başkanı ve Belediye Başkan (A)Adaylarından Kamuoyu Açıklaması

ÖZEL HABER 29.01.2024 - 00:17, Güncelleme: 29.01.2024 - 00:27 10976+ kez okundu.
 

CHP Keçiören İlçe Başkanı ve Belediye Başkan (A)Adaylarından Kamuoyu Açıklaması

Yerel seçimlerde geri sayım devam ederken Başkan Adayları açıklanmayan ilçelerde adeta fırtınalar kopuyor. İzmir ve Çankaya’dan sonra Keçiören CHP İlçe Başkanı ve Belediye Başkan A.Adayları tarafından kamuoyu açıklaması yapıldı.

Değişim vaadiyle Genel Başkan koltuğuna oturan Özgür Özel belediye başkan adayları atamaları sürecinde hayal kırıklığı mı yarattı? Zira bazı il ve ilçelerde adaylık başvuru sürecini tamamlayarak aday adaylığını açıklayan isimlere  rağmen örgüt dışından farklı isimlerin aday olması için verilen çaba İl-İlçe teşkilatlarını ve mevcut aday adaylarını adeta isyan ettirdi. Kemal Kılıçdaroğlu döneminde sıkça yaşanan ve CHP’ye çok kan kaybettiren taşıma aday sistemi ne yazık ki yine uygulanmaya çalışılıyor. Son olarak Keçiören CHP İlçe Başkanı Berk Kılıç, Keçiören Belediye Başkan Aday Adayları Serdar Kendir, Serdar Tepeöz , Haydar Erseven ortak bir kamuoyu açıklaması yayınladı. CHP Keçiören İlçe Başkanı Berk Kılıç  ve Keçiören Belediye Başkan Aday Adayları Serdar Kendir, Serdar Tepeöz , Haydar Erseven’in imzalarının yer aldığı açıklamada ‘’’31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Yerel Seçimlerde Keçiören Belediye Başkan Adaylığına parti tabanının dışında başka bir adayın atanması durumunda seçmenlerimizde olumsuz etki yaratacağı ve oy oranında düşüşler olacağı değerlendirilmektedir. Unutulmamalıdır ki seçmen kendine yakın gördüğü ve kendiyle özdeşleştirdiği adayları hiç şüphe etmeden desteklemektedir. Keçiören’de ve partimizde bu profiller mevcuttur. Hiç şüpheniz olmasın mutlaka kazanacağız’’denildi.
Yerel seçimlerde geri sayım devam ederken Başkan Adayları açıklanmayan ilçelerde adeta fırtınalar kopuyor. İzmir ve Çankaya’dan sonra Keçiören CHP İlçe Başkanı ve Belediye Başkan A.Adayları tarafından kamuoyu açıklaması yapıldı.

Değişim vaadiyle Genel Başkan koltuğuna oturan Özgür Özel belediye başkan adayları atamaları sürecinde hayal kırıklığı mı yarattı? Zira bazı il ve ilçelerde adaylık başvuru sürecini tamamlayarak aday adaylığını açıklayan isimlere  rağmen örgüt dışından farklı isimlerin aday olması için verilen çaba İl-İlçe teşkilatlarını ve mevcut aday adaylarını adeta isyan ettirdi.

Kemal Kılıçdaroğlu döneminde sıkça yaşanan ve CHP’ye çok kan kaybettiren taşıma aday sistemi ne yazık ki yine uygulanmaya çalışılıyor.

Son olarak Keçiören CHP İlçe Başkanı Berk Kılıç, Keçiören Belediye Başkan Aday Adayları Serdar Kendir, Serdar Tepeöz , Haydar Erseven ortak bir kamuoyu açıklaması yayınladı.

CHP Keçiören İlçe Başkanı Berk Kılıç  ve Keçiören Belediye Başkan Aday Adayları Serdar Kendir, Serdar Tepeöz , Haydar Erseven’in imzalarının yer aldığı açıklamada ‘’’31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Yerel Seçimlerde Keçiören Belediye Başkan Adaylığına parti tabanının dışında başka bir adayın atanması durumunda seçmenlerimizde olumsuz etki yaratacağı ve oy oranında düşüşler olacağı değerlendirilmektedir. Unutulmamalıdır ki seçmen kendine yakın gördüğü ve kendiyle özdeşleştirdiği adayları hiç şüphe etmeden desteklemektedir. Keçiören’de ve partimizde bu profiller mevcuttur. Hiç şüpheniz olmasın mutlaka kazanacağız’’denildi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.