BAŞIBÜYÜK YIKILIYOR!

ÖZEL HABER 06.11.2023 - 21:30, Güncelleme: 06.11.2023 - 21:30 14562+ kez okundu.
 

BAŞIBÜYÜK YIKILIYOR!

Yaklaşan Belediye Seçimleri ile belediyelerde icraatlar(!) hızlandı. İstanbul’da manzarası ile adından söz ettiren Başıbüyük Mahallesinde de birçok yerdeki evin yıkılacağı iddia ediliyor.

Belediyeden gelen bir istihbarata göre Başıbüyük Mahallesinde birçok ev için yıkım süreci hızlanacak. İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız ve Federasyonun Maltepe Şubesi Başkanı İbrahim Bilgin Başıbüyük Mahallesine giderek incelemelerde bulundu. Adalara hakim eşsiz bir manzaraya sahip olan Başıbüyük Mahallesinde çoğunluğu eski birçok ev yıkılacağı günü bekliyor. Yaklaşan seçimler de bu süreci hızlandıracağa benziyor. Şimdi akıllara sürecin hızlandırılmasında hangi hesapların yapıldığı sorusu geliyor. Başıbüyük mahallesinde hayata geçirilecek projelerin üst düzey gelir seviyesine hitap edeceği söylenirken; burada oturan vatandaşların şimdiki gelir düzeyleriyle bırakın bu sitelerde oturmayı, yapılan villalara bahçıvan bile olmaları neredeyse imkansız olacak. Yani açıkçası şu an orada oturan vatandaşlar başka semtlere gitmek zorunda bırakılacak. Diliyoruz vatandaşları mağdur etmeyecek bir çözüm üretilebilsin  
Yaklaşan Belediye Seçimleri ile belediyelerde icraatlar(!) hızlandı. İstanbul’da manzarası ile adından söz ettiren Başıbüyük Mahallesinde de birçok yerdeki evin yıkılacağı iddia ediliyor.

Belediyeden gelen bir istihbarata göre Başıbüyük Mahallesinde birçok ev için yıkım süreci hızlanacak. İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız ve Federasyonun Maltepe Şubesi Başkanı İbrahim Bilgin Başıbüyük Mahallesine giderek incelemelerde bulundu.

Adalara hakim eşsiz bir manzaraya sahip olan Başıbüyük Mahallesinde çoğunluğu eski birçok ev yıkılacağı günü bekliyor. Yaklaşan seçimler de bu süreci hızlandıracağa benziyor. Şimdi akıllara sürecin hızlandırılmasında hangi hesapların yapıldığı sorusu geliyor.

Başıbüyük mahallesinde hayata geçirilecek projelerin üst düzey gelir seviyesine hitap edeceği söylenirken; burada oturan vatandaşların şimdiki gelir düzeyleriyle bırakın bu sitelerde oturmayı, yapılan villalara bahçıvan bile olmaları neredeyse imkansız olacak. Yani açıkçası şu an orada oturan vatandaşlar başka semtlere gitmek zorunda bırakılacak. Diliyoruz vatandaşları mağdur etmeyecek bir çözüm üretilebilsin 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.