Değerli Okurlarımız.

ÖZEL HABER 09.06.2024 - 00:14, Güncelleme: 09.06.2024 - 00:25 19698+ kez okundu.
 

Değerli Okurlarımız.

Maltepe merkezli bir gazete neden Maltepe ile ilgili haber yayımlamıyor? Kartal haberleri daha fazla yer alıyor diye mesaj gönderen okuyucularımızdan bazıları sansür mü uyguluyorsunuz diye soruyor. Okurlarımızı bilgilendirme açısından bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur

Maltepe Belediyesi haberlerini yayımlamadığımz gerekçesiyle okurlarımızdan çok sayıda tepki içeren mesajlar ve eleştiri içeren yorumlar almaktayız Maltepe merkezli bir gazete neden Maltepe ile ilgili haber yayımlamıyor? Kartal haberleri daha fazla yer alıyor diye mesaj gönderen okuyucularımızdan bazıları sansür mü uyguluyorsunuz diye soruyor. Okurlarımızı bilgilendirme açısından bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğdu.   Maltepe Belediyesi Basın Yayın Biriminden gazetemize düzenli basın bülteni  gelmemektedir. Özgür İfade Gazetesi olarak mail adresimize gelen basın bültenlerini hiçbir ayırım yapmadan yayımlıyoruz. Önceki dönemde merkezi Maltepe’de olan ve kurumsal bir kimliğe sahip olan Özgür İfade Gazetesi Maltepe Belediyesi tarafında yok sayılmıştır ve ne etkinlik daveti, ne de basın bülteni gönderilmemiştir. Seçim sürecinde de seçime son 2 gün kala bize bülten geldi ve yayımladık. Sonrasında ise düzenli bir bülten akışı almadık. Kartal Belediyesinden düzenli günlük basın bülteni gelmesine rağmen Maltepe Belediyesi haftada 1 ya da 2 kez basın bülteni gönderiyor. Maltepe Belediyesi tarafından bize gönderilen tüm basın bültenlerini haberleştirerek siz okurlarımızla buluşturuyoruz. Geçmişte olduğu gibi bu günde Evrensel Yayın Politikamızın çizgisini bozmadan aynı hassasiyetle yayın hayatımıza devam ediyoruz.   O nedenle siz değerli okurlarımızdan tepkilerini bize değil, Maltepe Belediyesi Basın Yayın Birimine iletmelerini rica ediyoruz. Takdir Maltepe Halkınındır! İbrahim Bilgin Özgür İfade Gazetesi İmtiyaz Sahibi İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Maltepe Şube Başkanı
Maltepe merkezli bir gazete neden Maltepe ile ilgili haber yayımlamıyor? Kartal haberleri daha fazla yer alıyor diye mesaj gönderen okuyucularımızdan bazıları sansür mü uyguluyorsunuz diye soruyor. Okurlarımızı bilgilendirme açısından bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğmuştur

Maltepe Belediyesi haberlerini yayımlamadığımz gerekçesiyle okurlarımızdan çok sayıda tepki içeren mesajlar ve eleştiri içeren yorumlar almaktayız
Maltepe merkezli bir gazete neden Maltepe ile ilgili haber yayımlamıyor? Kartal haberleri daha fazla yer alıyor diye mesaj gönderen okuyucularımızdan bazıları sansür mü uyguluyorsunuz diye soruyor.
Okurlarımızı bilgilendirme açısından bu açıklamayı yapma zorunluluğu doğdu.  

Maltepe Belediyesi Basın Yayın Biriminden gazetemize düzenli basın bülteni  gelmemektedir.
Özgür İfade Gazetesi olarak mail adresimize gelen basın bültenlerini hiçbir ayırım yapmadan yayımlıyoruz. Önceki dönemde merkezi Maltepe’de olan ve kurumsal bir kimliğe sahip olan Özgür İfade Gazetesi Maltepe Belediyesi tarafında yok sayılmıştır ve ne etkinlik daveti, ne de basın bülteni gönderilmemiştir.
Seçim sürecinde de seçime son 2 gün kala bize bülten geldi ve yayımladık. Sonrasında ise düzenli bir bülten akışı almadık.

Kartal Belediyesinden düzenli günlük basın bülteni gelmesine rağmen Maltepe Belediyesi haftada 1 ya da 2 kez basın bülteni gönderiyor.
Maltepe Belediyesi tarafından bize gönderilen tüm basın bültenlerini haberleştirerek siz okurlarımızla buluşturuyoruz.
Geçmişte olduğu gibi bu günde Evrensel Yayın Politikamızın çizgisini bozmadan aynı hassasiyetle yayın hayatımıza devam ediyoruz.  
O nedenle siz değerli okurlarımızdan tepkilerini bize değil, Maltepe Belediyesi Basın Yayın Birimine iletmelerini rica ediyoruz.

Takdir Maltepe Halkınındır!

İbrahim Bilgin
Özgür İfade Gazetesi İmtiyaz Sahibi
İstanbul Gazete ve Haberciler Federasyonu Maltepe Şube Başkanı

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.