İSTANBUL GAZETE VE HABERCİLER FEDERASYONUNDAN SUSURLUK ÇIKARTMASI

ÖZEL HABER 27.10.2023 - 11:58, Güncelleme: 27.10.2023 - 16:45 9078+ kez okundu.
 

İSTANBUL GAZETE VE HABERCİLER FEDERASYONUNDAN SUSURLUK ÇIKARTMASI

İstanbul Gazeteciler ve Haberciler Federasyonu Balıkesir Susurluk Belediyesinin hayata geçirdiği Kongre ve Kültür Merkezini ziyaret etti.

    Susurluk Belediyesi tarafından yapılan Cumhuriyetin 100. Yılına yakışacak Kongre ve Kültür Merkezi ziyareti İstanbullu gazetecilere duygusal anlar yaşattı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırlanan sergiyi de gezen heyet sergide yer alan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kıyafetlerini inceledi. Açılışına İyi Parti Başkanı Meral Akşener, Susurluk Belediye başkanı Nurettin Güney ve başkanlığını Ali Rıza Yıldız’ın yaptığı İstanbul Gazeteciler ve Haberciler Federasyonunun da katıldığı ziyaret katılımcılara büyük memnuniyet yaşattı. Ali Rıza Yıldız’dan Açıklama Federasyon olarak açılışa katılan İstanbul Gazeteciler ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız ziyaretle ilgili bir açıklama yaptı. Yıldız özel merkeze ve kadınlara iş potansiyeli yaratacak ‘’Ömür Üreten Kadınlar Gelişim Atölyelerine tam not verdiklerini söyledi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kıyafetlerinin yer aldığı sergiyle ilgili memnuniyetini belirten Yıldız ve Federasyon üyeleri ziyertlerine devam ediyor  
İstanbul Gazeteciler ve Haberciler Federasyonu Balıkesir Susurluk Belediyesinin hayata geçirdiği Kongre ve Kültür Merkezini ziyaret etti.

 

 Susurluk Belediyesi tarafından yapılan Cumhuriyetin 100. Yılına yakışacak Kongre ve Kültür Merkezi ziyareti İstanbullu gazetecilere duygusal anlar yaşattı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için hazırlanan sergiyi de gezen heyet sergide yer alan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kıyafetlerini inceledi.


Açılışına İyi Parti Başkanı Meral Akşener, Susurluk Belediye başkanı Nurettin Güney ve başkanlığını Ali Rıza Yıldız’ın yaptığı İstanbul Gazeteciler ve Haberciler Federasyonunun da katıldığı ziyaret katılımcılara büyük memnuniyet yaşattı.

Ali Rıza Yıldız’dan Açıklama
Federasyon olarak açılışa katılan İstanbul Gazeteciler ve Haberciler Federasyonu Başkanı Ali Rıza Yıldız ziyaretle ilgili bir açıklama yaptı. Yıldız özel merkeze ve kadınlara iş potansiyeli yaratacak ‘’Ömür Üreten Kadınlar Gelişim Atölyelerine tam not verdiklerini söyledi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kıyafetlerinin yer aldığı sergiyle ilgili memnuniyetini belirten Yıldız ve Federasyon üyeleri ziyertlerine devam ediyor
 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.